מצבר ורטה במרכז

מצבר ורטה

הגעת למסקנה שמומלץ להחליף מצבר? אז אתה במקום הנכון 🙂

ורטה היא אחת מענקיות המצברים בעולם, אשר מייצרת מזה שנים מצברים לכלי רכב. את מצבר ורטה הגרמני תוכלו למצוא במגוון רחב של סדרות, תצורות והספקים, אשר יתענו מענה אופטימלי לכל סוג של כלי רכב, באחריות ובאמינות.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

מצבר ורטה

היתרון של מצברי ורטה

החלפה של מצבר דורשת מאיתנו יכולת התאמה בין סוג המצבר לבין כלי הרכב שלנו. רכישה של מצברי ורטה במרכז תבטיח לכם יכולת בחירה מגוונת, הנעה החל מסדרת המצברים בעלת הספקים נמוכים ועד למצברים בעלי הספקים גבוהים. מצברי ורטה, המיוצרים בגרמניה, הם שם נרדף לאיכות, והם נחשבים למצברים הנמכרים ביותר בעולם – כך, שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם עושים בחירה נכונה.

בחירת מצברי ורטה

כאשר עולה הצורך להחליף את המצבר של כלי הרכב במצבר חדש, הבחירה ברכישה של מצבר ורטה במרכז הינה בחירה נכונה. חשוב מאוד לבדוק מהו סוג האמפר הנדרש לכלי הרכב שלכם, כמו גם לשים לב לגודלו של המצבר, בכדי ליצוא התאמה אידיאלית בין המצבר החדש לבין כלי הרכב שלכם. במידה ואתם מתקשים לבצע את הבחירה הנכונה, תמיד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע, על מנת למנוע טעויות או פגיעות שונות בכלי הרכב, כתוצאה מבחירה במצבר לא מתאים.

מצבר ורטה

מחיר מצברי ורטה

מצבר ורטה במרכז נחשב למעט יקר יותר מן המצברים האחרים (למידע נוסף על עלות מצברים), אך הוא גם מספק תמורה גבוהה יותר. אורך חייו של מצבר הורטה הינו גבוה יחסית, והוא בהחלט מסוגל לספק התמודדות טובה עם האקלים החם של מדינת ישראל. תמיד מומלץ לבצע סקר שוק לפני שרוכשים מצבר ורטה במרכז מאחר ותוכלו למצוא מבצעים שונים או הטבות מיוחדות על המצבר. יש להתייחס גם להיבט של האחריות המסופקת עם המצבר, ולשקלל אותה במחיר הסופי של המוצר.

התקנת מצבר ורטה

את התקנת מצבר ורטה במרכז מומלץ לבצע אצל איש מקצוע, למרות שתוכלו לעשות זאת גם בעצמכם. ההמלצה על איש מקצוע מגיעה בהקשר של האחריות על המוצר ובטיחות בהתקנת המוצר. על מנת שלא לפגום באיכות המצבר ובוודאי שלא ליצור פגיעה במערכת החשמלית של האוטו, מוטב להשאיר את ההתקנה למומחים בדבר.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו