מצברים בזול במרכז

מצבר לרכב

כאשר אתם באים לרכוש מצבר חדש לכלי הרכב שלכם, חשוב מאוד לבצע השוואת מחיר, בכדי שתוכלו ליהנות מהמחיר הטוב ביותר בעבור המוצר הטוב ביותר. אז איך אפשר למצוא מצברים בזול במרכז ומתי בכל זאת מומלץ לנו לשלם מעט יותר?

מצברים בזול במרכז

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

השוואת מחיר של מצברים

ישנם מספר דגשים חשובים אליהם יש להתייחס כאשר רוצים להחליף מצבר ישן. הדבר הראשון והחשוב מכל הינו הקיבולת של המצבר, אשר נמדדת באמפרים. ככל שהאמפר גבוהה יותר, כך גם המחיר – אך חשוב ביותר לרכוש מצבר המתאים בדיוק לצורך של כלי הרכב שלכם, ואין זה עניין לטעויות או ניסיונות.

הדגש השני הינו מבחינת היצרן או המותג של המצבר. תוכלו למצוא מותגים מקומיים כמו גם מותגים בינלאומיים בכל הקשור אל מצברים. לרוב המותג המקומי והישראלי יהיה זול יותר מבחינת המחיר, אך יוכל לספק לכם איכות מקסימלאית, כך שאם אתם מחפשים מצברים בזול במרכז, המותגים המקומיים בהחלט עדיפים.

פרמטר אחרון אליו יש להתייחס בעת השוואת מחיר של מצברים הינו באשר לשירות ולאחריות, האם אתם מתקינים לבד את המצבר או באמצעות איש מקצוע, וכמובן, מהי האחריות המתלווה אל המוצר.

איך בכלל יודעים שצריך להחליף מצבר? ואיך בוחרים מצבר? צפו בסרטון:

מידע נוסף תמצאו כאן – איך יודעים שהמצבר חלש.

חיסכון בעלויות רכישת מצבר

לכל אלו המחפשים אחר מצברים בזול במרכז, תוכלו לבחור לרכוש במצבר המיוצר בישראל. מצברים אלו הינם בעלי עמידות איכותית תוך התאמה לאקלים המקומי, ובהחלט מדובר במותגים בעלי שם אשר יש להם היסטוריה טובה מבחינת עמידות ואחריות. אם תרצו לחסוך עוד יותר, תוכלו להתקין את המצבר לבד. יחד עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה טובה על מנת שלא לפגוע במערכת החשמלית של כלי הרכב שלכם – דבר שעלול לעלות לכם ביוקר בסופו של יום. למידע נוסף על מחירי מצברים.

מחיר מצבר לרכב

דגשים חשובים ברכישת מצברים בזול

אם כבר מצאתם מצבר העומד בקריטריונים השונים מבחינת המחיר והאיכות, הרי שחשוב לוודא כי אתם רוכשים מצבר חדש ולא מחודש, כמו גם מבצעים את ההתקנה בצורה הנכונה. תוכלו לקבל הדרכה לגבי התקנת המצבר החדש, או להיעזר בשירות מקצועי שיאפשר לכם להיות בטוחים כי הדבר בוצע על הצד הטוב ביותר.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו