מחירי מצברים: כמה עולה מצבר?

מחירי מצברים לרכב

כמה עולה מצבר היא בהחלט שאלה שאתם חייבים לשאול את עצמכם בטרם אתם מגיעים לרכוש מצבר חדש לכלי הרכב שלכם.

מעבר לטווחי המחיר של מצברים, חשוב גם לדעת איזה סוג של מצבר אתם רוכשים, מיהי החברה היצרנית של המצבר, כמו גם האם קיימת אחריות על המצבר והאם המחיר כולל גם את ההתקנה. לכן, רק לאחר השכלול של כל הנתונים הללו, תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם ועבור הרכב שלכם.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

מחיר מצבר לרכב

מחירוני מצברים

ישנם מחירים שונים למצברים. עלות מצברים יכולה להתחיל ב 450 שקלים למצבר חדש ולנוע עד למחיר של 2,500 שקלים. המחירונים של המצברים נקבעים בהתאם ליצרן המצברים, כמו גם האמפר של המצבר.

לכן, בכל מקרה של בדיקת מחירוני המצברים, אתם צריכים קודם כל להתייחס אל צריכת החשמל של המצבר ברכב שלכם, ורק לאחר מכן לבחור את המחירים של המצברים בהתאם ליצרניות השונות, כדוגמת: שנפ, וולטה ובוש. כמו כן, חשוב לדעת כי אתם יכולים להוזיל עלויות במידה ובחרתם לרכוש מצבר משומש.

מחירים של מצברים יד שנייה מתחילים ב 180 שקלים בממוצע – אך לא תמיד מומלץ להתפשר כאשר מדובר ברכישה של מצברים, ובהחלט עדיף להשקיע כמה מאות שקלים נוספים על מנת להיות בטוחים באיכות.

עוד דברים שחשוב לדעת…

מחירי מצברים: התאמת המצבר לכלי הרכב

בעת רכישה של מצבר חדש או משומש, יש צורך לבדוק את הספק האמפר של המצבר. תוכלו לעשות זאת על ידי בדיקה של המצבר אשר כבר קיים בכלי הרכב שלכם. מצברים בהספק נמוך של 40 עד 60 אמפר נעים בין 450 שקלים ל 650 שקלים בממוצע. מצברים בהספק של 72 עד 220 אמפר מתחילים ב 700 שקלים בממוצע ומגיעים עד ל 2,500 שקלים. מעבר להיבט של ההספק החשמלי של המבצר, אתם צריכים גם לבדוק את גודל המצבר והאם הוא מתאים לרכב שלכם. כל אלו יוכלו לספק לכם את הנתונים הטכניים הבסיסים לגביי רכישת מצבר שמתאים לכלי הרכב שלכם.

בחירת יצרן המצבר

כאשר מדובר במחירים של מצברים, קיים הבדל בין יצרן אחד לשני, כאשר תמיד מומלץ לבחור ביצרנים מוכרים ובעלי שם, להם בדרך כלל גם יש אחריות על המותר. רכישה של מצברים מיצרניות מוכרת תבטיח לכם נסיעה בטוחה וחלקה. זו גם הסיבה, שמומלץ לרכוש מצבר חדש ולא מצבר משומש, אשר אינם יודעים את טיבו.

החלפת מצברים

השוואת מחיר מצברים

מחירי מצברים לרכב עשויים להשתנות בין הספקים השונים, לכן, אתם צריכים גם לקחת בחשבון את השירות שאתם מקבלים. האם המחיר כולל גם את זמן העבודה להחלפת המצבר? האם עלות המצבר כוללת גם אחריות? האם ההחלפה מתבצעת אצלכם או שעליכם להגיע אל הספק? את כל הנתונים הללו כדאי לחשב כאשר אתם באים לרכוש מצבר חדש לכלי הרכב שלכם.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן