מצבר לרכב במרכז

מצבר לרכב

למצבר הרכב תפקיד חשוב ועקרי באספקת הכוח החשמלי לכלי הרכב, בלעדיו, לא נוכל להניע את האוטו או לנהוג בו. למרות שמדובר בחלק קריטי בעל משמעות חשובה, אורך החיים של מצבר לרכב נע בין שנתיים לשלוש שנים, בהתאם לצריכת החשמל של כלי הרכב ובהתאם לגודלו ואופן התנהגותו של הרכב.

מתוך כך, אחת למספר שנים יהיה עלינו להחליף את המצבר הישן בחדש. מצבר לרכב במרכז חשוב לרכוש בהתאם לסוג האוטו שלנו, בהתאם להספק החשמלי, כמו גם בהתאמה לאיכות והמחיר.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

למידע נוסף על עלות מצברים.

התאמת סוג המצבר לכלי הרכב

לכל רכב מתאים סוג אחר של מצבר, בעוד רכבים קטנים יכולים להסתפק במצברים בעלי מתח חשמלי נמוך, רכבים גדולים יותר, כמו ג’יפים, ידרשו מצברים בעלי מתח חשמלי גבוהה. המתח החשמלי מסומן באמפר, ולכן, יהיה עלינו לבדוק את ההספק החשמלי של כלי הרכב שלנו על מנת שנוכל להתאים לו מצבר. כאשר אתם באים לרכוש מצברים במרכז זה בהחלט אחד הדברים הראשונים אליהם יש להתייחס.

מצבר לרכב במרכז

בחירת יצרן המצבר

אנחנו יכולים למצוא מצבר לרכב ממגוון רחב של יצרנים מוכרים יותר ופחות, כאשר בהחלט ישנם מותגים מובילים בתחום המצברים. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם רוכשים מצברים איכותיים ובעלי אחריות, מוטב לשלם מעט יותר ולבחור במותג מוכר.

התקנת מצבר

האם ניתן להחליף את מצבר הרכב לבד? את המצבר ניתן להתקין באופן עצמאי, אך חשוב מאוד לדעת כיצד עושים זאת. אם אתם מעוניינים בהתקנה בטוחה ואיכותית, מוטב לעשות זאת באמצעות חברה או חשמלאי רכב המספק שירותי מכירה והתקנה של מצברים. מצבר לרכב  שנרכש והותקן על ידי איש מקצוע, יאפשר לנו נסיעה בטוחה לאורך זמן, ללא חשש כי המערכת אינה הותקנה כראוי וללא חשש לפגיעה במערכות החשמל של האוטו שלנו.

תושבי במרכז והסביבה? רכישת מצברים במרכז הנעשית בצורה מותאמת ומקצועית תבטיח לנו את אורך חייו של המצבר, כמו גם שמירה על מערכות החשמל של כלי הרכב שלנו.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו