החלפת מצבר ברחובות

החלפת מצבר

אחת לכמה שנים עלינו לבצע החלפה של מצבר לרכב. מדובר בפעולה שאינה מסובכת, אך חשוב לקחת בחשבון מספר אלמנטים בכדי לשמור על תחזוקה אופטימאלית של כלי הרכב. אז מה חשוב לדעת על החלפת מצבר ברחובות ואיך עושים את זה לבד?
החלפת מצבר

החשיבות של החלפת מצבר

החלפה של מצבר הינה פעולה חיונית כאשר מצבר הרכב הגיעה אל סיומו. מצבר גמור אינו מסוגל לספק את האנרגיה החשמלית לצורך הנעת כלי הרכב, כמו גם לתפעל אלמנטים חשמליים אחרים, החל מאורות ועד למזגן. החלפה של מצבר הינה פעולה חיונית, כך שגם אם הצלחתם להניע את הרכב באמצעות כבלים, יש צורך לבצע החלפה במידית, בכדי לא לפגום במערכות החשמליות של הרכב.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

מחיר החלפת מצבר

החלפת מצבר ברחובות לכלי רכב פרטי נעה בין 350 שקלים ועד ל 1000 שקלים, תלוי בסוג המצבר, האמפר של המצבר כמו גם החברה היצרנית של המצבר. כאשר מתייחסים אל מחיר החלפת מצבר ברחובות חשוב לשקלל את המותג של המצבר, ההתקנה של המצבר, כמו גם האחריות המתלווה אל המצבר.

החלפה של מצבר

את המצבר תוכלו להחליף באמצעות איש מקצוע, חשמלאי רכב או בכוחות עצמכם. במידה ובחרתם להחליף את המצבר לבד, חשוב מאוד לנתק את קוטביות המצבר, ראשית את כבל המינוס – השחור, ולאחר מכן את כבל הפלוס, האדום. בשלב הבא יש לנתק את המצבר מפלח הברזל המקבע אותו אל כלי הרכב. לאחר שהוצאתם את המצבר, כעת הגיע השלב להתקנה של המצבר החדש. הניחו את המצבר במקום המתאים. קבעו אותו לכלי הרכב באמצעות פלח הברזל וחברו את הקטבים, ראשית את קוטב הפלוס – האדום, ולאחר מכן את קוטב המינוס – השחור. במידה ואינכם בטוחים כיצד לבצע את החלפת המצבר, מוטב להשאיר זאת לידי אנשי המקצוע.

החלפת מצבר ברחובות הינה פעולה חשובה וחיונית לכלי הרכב שלכם. כאשר המצבר נגמר, יש לבצע החלפה באופן מיידי. תוכלו לעשות זאת לבד, או לבחור באיש מקצוע אשר יחליף עבורכם את המצבר הישן באחד חדש.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו