טיפים לקראת החלפת מצבר לאופנוע 

טיפים לקראת החלפת מצבר לאופנוע 

כמו לכל רכב פרטי שקיים ברחבי העולם כולו גם לכלי נסיעה מסוג דו גלגלי חייב להיות מצבר שמאפשר את התפקוד הכללי של הרכב. המצבר של אופנועים וקטנועים הוא כזה אשר מגיע בהתאם לגודל של אותו דגם, כאשר גם אלה יכולים לעשות בעיות ולהגיע אל מצב שבו קיימת תקלה ואי אפשר לצאת לדרך טרם הטיפול במקור הבעיה.

לאחר שמבינים כי המצבר של האופנוע הפסיק לעבוד וכעת לא קיימת שום ברירה אחרת מלבד פעולה של החלפת המצבר למצבר אחר שכן עובד, צריכים לבדוק היטב שני דברים: את נותן השירות ואת המצבר עצמו טרם הסגירה של העסקה.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

ניתן לקבל שירות עד לבית

אומנם עם אופנוע יכולים להגיע די בקלות ובמהירות אל כל מקום שאליו צריכים להגיע, אבל כאשר האופנוע לא יכול לזוז ממקומות בשל מצבר תקול צריכים לחשוב על סוג אחר של פתרון אשר יכול לסייע להתקדם מן הנקודה הספציפית שבה תקועים. האפשרות של קבלת שירות על למיקום שבו האופנוע התקול נמצא היא אפשרות מאוד נוחה אשר בעזרתה לא ממש צריכים לצאת מהבית, אלא רק להמתין לאיש השירות שיעשה את קסמיו. למה צריכים לשים לב? כי מדובר בחברה אמינה שמעניקה שירות עם מחירים סבירים ועם מצברים שעושים את העבודה.

ודאו כי ישנה אחריות למצבר

לפני שאיש המקצוע ניגש אל ביצוע העבודה של אבחון הבעיה והטיפול בה, צריכים לוודא כי כל סוג של עבודה שהוא מבצע היא כזו אשר מגיעה עם אחריות. לכן, תמיד יש להעלות את השאלה הזו אפילו טרם ההגעה של איש השירות אל המקום, ולוודא האם השירות הזה הוא כולל אחריות ואם כן מה סוג האחריות עבור העבודה ומה סוג תקופת האחריות עבור המצבר החדש אשר הותקן באופנוע. שאלה אחת פשוטה יכולה למנוע מצב של עוגמת נפש או של חוסר הבנה לאחר שכבר מצבר חדש הותקן ונראה כי הוא לא עומד במשימה.

בדקו אם השירות כולל בדיקת טעינה

תמיד זה רעיון טוב לשאול מה כולל השירות של איש המקצוע אשר מגיע על מנת לטפל באופנוע עם המצבר שלא פועל מכל סיבה. איש מקצוע צריך להיות כזה אשר בוחן את המצבר היטב ובודק האם מדובר בתקלה שמצריכה החלפה של המצבר או האם המצבר שמיש עדיין ורק מצריך פעולה של תיקון, ורק לאחר בחינה מעמיקה של הבעיה והבנה של הפעולה הנדרשת להסביר את הנדרש ואת העלות עבור כל אלה. בכל מקרה תמיד זה חשוב לוודא כי הפעולה של החלפת המצבר לחדש כוללת גם בדיקת טעינה למצבר כדי שיהיה אפשר לצאת לדרך עם מצבר תקין ללא כל ספק בכלל. וודאו כי הבדיקה בוצעה טרם התשלום והיציאה מן המקום.

החלפה על ידי איש מקצוע בלבד

אדם מן השורה לא ממש יכול לדעת אם המצבר שמתקינים לו באופנוע או ברכב הפרטי הוא ברמה טובה, חדש או משומש. כך גם אי אפשר ממש להבין האם המצבר הוא מקרה של בטרייה שהתרוקנה או מקרה של מצבר תקול שמצריך אבחון וטיפול מתאים. זה ההבדל למעשה בין איש מקצוע אשר מגיע מן התחום לבין אדם מן השורה שאולי עדיין לא צבר כל סוג של ניסיון בתחום הזה של האופנוע והחלקים שמרכיבים אותו. החשיבות של החלפת מצבר על ידי איש מקצוע היא קריטית לתקינות האופנוע כולו, שכן ידיים לא מקצועיות יכולות לגרום לנזק יותר גדול ממה שהיה במקור.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן