מצברים מובילים בשוק

מצברים מובילים בשוק

כמו בכל תחום, גם בתחום המצברים לרכב אנחנו יכולים למצוא חברות מסוימות שנחשבות מובילות, חברות שנחשבות איכותיות יותר מאשר חברות אחרות. זה מתבטא במאפיינים שונים כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר.

צריך לומר, מרבית החנויות והמוסכים שמתמחים בשיווק והתקנה של מצברים לרכב, דואגים לעבוד עם החברות המובילות בתחום, גם אם זה אומר שהמחיר שהם משלמים עבורם גבוה יותר, ומן הסתם, גם המחיר שהם גובים עבור אותם מצברים, עולה על המחיר שהם היו גובים עבור מצברים פחות טובים. אך על מנת לספק ללקוחות שלהם את המצברים הטובים ביותר, הרי שהם מעדיפים לעבוד עם החברות המובילות בשוק.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

במה מתבטא היתרונות של אותם מצברים? ראשית, הם עמידים יותר, מחזיקים הרבה יותר זמן מעמד, שנית, הם יוצרים פחות בלאי ופחות מסכנים את הנהג ואת הרכב, שלישית, מדובר במצברים הרבה יותר חזקים, הרבה יותר שקטים, פועלים בצורה יותר נקייה בסיכומו של דבר, כשרוכשים מצבר איכותי, אז נהנים ממנו יותר, בין היתר דרך זה שלא מרגישים אותו. ככה במשך 3-4 שנים עד שהוא מתרוקן לגמרי. צריך להדגיש עוד, מדובר על חברות שמספקות קטלוג עשיר של מצברים לכלי רכב מסוגים שונים.

אילו מצברים נחשבים לאיכותיים יותר? כמובן שהחברה המובילה בתחום המצבים היא חברת שנפ, שנחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום. היא מציעה קטלוג מצברים נרחב, הן לכלי רכב פרטיים, רכבי הסעות, עבודה וכן לכלים נוספים.

מצברים נוספים שנחשבים מובילים בתחום הן של חברת וולטה, וורטה וכן של חברת בוש, שמוכרת בזכות מוצרי חשמל ברמה גבוהה ועל כן היא גם מייצרת מצברים הן לכלי רכב והן עבור מוצרי חשמל שונים.

צריך להדגיש, כשאנחנו מחפשים מצבר של חברה מובילה, חשוב מאוד שאנחנו נוודא שמדובר במצברים חדשים, מקוריים ולא מצברים ממוחזרים ובטח לא מצברים שאינם מקוריים. עלינו לקבל אחריות על המצבר, בדרך כלל מדובר על אחריות לשנה, ותעודה שמוכיחה שאכן מדובר במצבר מקורי של החברה. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שברשותנו מצבר של חברה מובילה ואיכותית, בהתאם למחיר ששילמנו עליו.

לפני סיום חשוב לומר, המחיר של מצבר איכותי עולה כמובן יותר מאשר עלות של מצבר רגיל, של חברה לא מוכרת. אך אם אנחנו מסתכלים על כל המשתנים, מוטב להשקיע ולרכוש מצבר חדש ואיכותי, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שהרכב ייסע כמו שצריך לאורך זמן ואנחנו לא נתקע איתו.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן