נתקעתי בלי מצבר – מה עושים לעזאזל?!

נתקעתי בלי מצבר

הצילו! נתקעתי בלי מצבר…

כמעט לכל אחד מאיתנו זה קורה – אנחנו מגיעים לרכב, מנסים להניע אותו, אבל כלום לא קורה. סביר להניח, שנתקעתם בלי מצבר, כלומר, המצבר סיים את מחזור החיים שלו, וכעת יש צורך להחליפו בחדש. להרחבה בנושא: מתי צריך להחליף מצבר.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

מה עושים כאשר האוטו לא מניע ואתם נמצאים במקום מרוחק? ואיך תוכלו לדעת איזה סוג של מצבר עליכם לרכוש? הנה כל הפרטים.

שירות עד הרכב

אם נתקעתם בלי מצבר, זה בוודאי תפס אתכם בדיוק ברגע הכי לא מתאים, אתם ממהרים לעבודה, מאחרים לאסוף את הילד מהגן או בית הספר, או חלילה – תקועים במקום ממש מרוחק באמצע הלילה.

בשל העובדה כי כולנו נתקעים בלי מצבר בדיוק בשנייה הכי לא מתאימה ביום או בלילה, שירות החלפת מצבר עד הבית (או עד הרכב…תלוי איפה אתם נמצאים) הינה האופציה הנוחה ביותר עבורנו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להתקשר לחשמלאי רכב המספק שירותי דרכים, ואשר יוכל להביא לנו מצבר חדש. אופציה נוספת, כמובן, היא לנסות ולהתניע את הרכב באמצעות כבלים, בדרך כלל זה יספק לנו פתרון זמני על מנת שנוכל להגיע למקום מבטחים, לחזור הביתה או להגיע ישירות אל חשמלאי רכב או שירות מכוניות על מנת שנוכל לרכוש ולהתקין מצבר חדש.

החלפת מצבר עד הבית

איתור הבעיה במצבר

אם האוטו לא מניע, לא בטוח שאתם באמת נתקעתם בלי מצבר, לפעמים מדובר בבעיה אחרת. לכן, הדרך הטובה ביותר לדעת אם באמת המצבר נגמר או שאולי מדובר בתקלה אחרת, היא באמצעות חשמלאי רכב שיוכל לאמוד את הבעיה. אמצעי פשוט שיוכל לאותת לכם שהבעיה היא אכן במצבר, הינה באמצעות בדיקת שנת הייצור של המצבר המוטבע על גבי המצבר עצמו. קחו בחשבון כי אורך חייו של מצבר ממוצע עומד על שלוש שנים.

בחירת המצבר המתאים

רבים מאיתנו לא יודעים כי ישנם הבדלים מהותיים בין מצבר אחד לשני, ויש מספר דברים חשובים אליהם עלינו להתייחס כאשר אנחנו באים לבחור ולרכוש מצבר חדש לרכב שלנו. קודם כל, עלינו לשים לב היטב כי אנחנו אכן רוכשים מצבר חדש, ולא מצבר מחודש. את זה, תוכלו לבדוק באמצעות התאריך המוטבע על גבי המצב, המציין את שנת הייצור שלנו. כמו כן, חשוב לבקש את תעודת הרכישה והאחריות על המצב. ההיבט השני אליו עלינו להתייחס הינו התאמת סוג המצבר לכלי הרכב שלנו, ישנם מצברים בעלי הספקים שונים ואלו צריכים להתאים לצריכת החשמל של הרכב. כמו כן, חשוב שהמצבר יתאים גם למזג האוויר הישראלי ויוכל לעמוד בעומסי החום והלחות הכבדים של ישראל.

התנעת מצבר ברכב

נתקעתי בלי מצבר – הינו בהחלט מצב לא נעים, אבל חשוב שתדעו כי יש לכם מגוון אפשרויות לפתרון הבעיה באופן פשוט, קל ומהיר. חשוב לבחור בחברה אמינה שתוכל לספק לכם שירות איכותי של החלפת המצבר, כמו גם מצבר חדש המתאים לרכב שלכם וכולל אחריות מלאה.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן