החלפת מצבר בבית – כך זה עובד

החלפת מצבר בבית - כך זה עובד

כאשר לא מצליחים להתניע את הרכב והתחושה היא שהמצבר התרוקן ויש להחליף אותו, אחת האפשרויות הנוחות ביותר היא הגעתו של טכנאי מצברים לבית הלקוח או למקום שבו הרכב נתקע.

החלפת מצברים בבית

זה קורה תמיד כשממהרים מאד לפגישה או לקחת את הילדים לגן בזמן, אי אפשר להתניע את הרכב. לאחר כמה ניסיונות כושלים וקצת חשיבה, רואים שהנורית של המצבר דולקת בלוח המכוונים.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

אם המצבר התרוקן, הדבר הגיוני כיוון שהנהג מעריך או רואה ברישומיו שהתקין מצבר חדש לפני כשנתיים כך שקיימת סבירות גבוהה שהמצבר הישן התרוקן ולכן אינו מצליח להניע את המנוע.

הדרך המהירה ביותר היא להתקשר לשירות החלפת מצבר בבית. יש לתת לאיש השירות את כל המידע לגבי דגם הרכב והנפח שלו כדי שהוא יביא אתו דגם של מצבר שמתאים לרכב. סוג של מצבר שאינו תואם לא ישיג את המטרה ויהיה צורך לנסוע למוסך ולהביא דגם מתאים בדיוק. 

היתרון הגדול של החלפת מצבר בבית

טכנאי המצברים הוא בדרך כלל אדם מאד מקצועי ומנוסה, הוא מודע היטב מהו סוג המצבר המתאים לרכבו של הלקוח ולכן מביא אותו. ברוב המקרים הטכנאי בא על קטנוע כך שזמן ההגעה שלו הוא מאד קצר והוא מיד בוחן את מצב המצבר, כדי לקדם את התהליך.

השירות של החלפת מצבר בבית הוא מאד פופולרי עקב הנוחות הרבה שלו ותוך דקות הטכנאי מחליף מצבר, מקבל תשלום ונמצא כבר בדרכו ללקוח המרוצה הבא.

זהו סידור נוח מאד שפועל מצוין ומייתר את הצורך להזמין גרר, לנסוע עם הרכב למוסך ולהמתין שם עד שהעובדים יסיימו להתקין את המצבר החדש. הליך זה גם לוקח זמן רב וגם עולה סכום כסף נכבד.

בדיקת המנוע והמצבר

איש השירות בוחן את המצבר ואת המצב המכני של המנוע באופן כללי ומגיע למסקנות. קיימים מקרים שהבעיה היא אכן במצבר ואז הוא ישלוף את המצבר הישן ויחבר תוך כמה דקות מצבר חדש. התנעת הרכב תתבצע באופן מידי וללא תקלות ולכן הלקוח יוכל להמשיך בדרכו.

אך קיימים גם מצבים שהטכנאי מבין שהמצבר תקין והבעיה בהתנעת הרכב נובעת מתקלה חשמלית או מכנית אחרת כמו האלטרנטור. במקרה כזה מנסים להתניע את הרכב באמצעות כבלים כדי להגיע עד המוסך ואם אופציה זו אינה מצליחה, אין ברירה אלא להזמין גרר שיסיע את הרכב לבדיקה וטיפול במוסך. 

בדיקת המצבר לקראת תום תקופת האחריות

בעלי רכבים נוהגים מעת לעת לעצור אצל חשמלאי הרכב כדי שיבחן את מצבו של המצבר, במיוחד כשמדובר בתקופה הקרובה לתום האחריות. אף אחד אינו רוצה להיתקע עם הרכב ולכן חשוב שהחשמלאי יבדוק את מצב הנוזלים בו.

אם יש מספיק נוזלים, אפשר להיות רגועים ולהמשיך לנסוע בבטחה. אך אם כמות הנוזלים היא מינורית קיים סיכוי סביר שהמצבר יתרוקן תוך פרק זמן קצר של כשבועיים. במקרה כזה עדיף לבצע מיידית התקנה של מצבר חדש במקום הישן כדי לא להיתקע עם הרכב ללא יכולת התנעה ליד הבית או בכל מקום אחר ברחבי הארץ. כך חוסכים את הבלגן ועוגמת הנפש ונערכים מראש למניעת תרחיש, על ידי התקנת המצבר החדש.

החלפת מצבר בסמוך לבית הלקוח

השיטה החדשה מומלצת מאד לאור מהירות הביצוע של המשימה על ידי איש המצברים שמגיע בזריזות לחניון הסמוך לביתו של הנהג או למקום אחר בו הנהג לא הצליח להתניע את הרכב לאורך כמה ניסיונות כושלים.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן