מצבר יד שנייה: יתרונות וחסרונות

החלפת מצבר לרכב

לא כל אדם מבצע את הטיפול הכי יקר עבור הרכב הפרטי שבו הוא נוסע. יש כאלה שניגשים אך ורק אל מוסך מורשה ושם הם מבצעים את כל הטיפולים הנדרשים מבלי שתעבור אצלם המחשבה של כניסה אל מוסך פרטי אחר, ויש כאלה שגם כשאר הם צריכים לבצע תיקון של בעיה שהתעוררה ברכב, הם ינסו קודם כל להביא חבר טוב שמבין עניין וביחד להביא את התקלה הזו אל פתרון מבלי להיכנס בכלל אל מוסך בכל פעם.

בין כל אלה יש כל מיני סוגים של תקלות שאפשר להתמודד איתן אם יודעים כיצד, וכך יש לא מעט אנשים אשר מבצעים תיקון של תקר או החלפה של מצבר ברגע בו קרתה התקלה. התחום של המצברים הוא כזה שמאפשר חיסכון נוסף על ידי החלפה של מצבר במצבר משומש.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

רלוונטי לרכב עם נסיעות מועטות

האלמנט הכספי הוא כזה אשר עומד לנגד עיניהם של בעלי רכבים רבים, בייחוד כשאר זה רכב משומש שבו תקלות מתרחשות בצורה די תדירה. אף אחד לא רוצה להוציא סכומי עתק בכל טיפול אצל מוסך כאשר ישנה האופציה הזו לנסות ולהביא את התקלה לתיקון בצורה עצמאית למדי.

דרך נוספת לחיסכון כספי מלבד רכישה של רכב משומש ותיקון התקלות לבד, היא על ידי רכישה של מצבר משומש כאשר זה הישן כבר לא תקין לחלוטין ולא ניתן להשמיש אותו מחדש. מצבר יד שנייה מתאים במיוחד לאנשים אשר אינם מבצעים שימוש תכוף ברכב שלהם, וכך הם מקבלים פתרון שעונה על הצרכים בצורה חסכונית ונפלאה.

מחייב בדיקת טיב של איש מקצוע

זה חשוב מאוד להבין כי מצבר יכול להיות כזה שלא מראה את היכולות שלו מבחוץ, ועל מנת להבין מה קורה עם המצבר צריכים את הידע והכלים שאיתם בוחנים היטב את המצב שלו. על מנת שלא לקנות “חתול בשק”, זה מאוד חשוב לוודא כי כל סוג של מצבר שאותו רוצים להתקין בכלי הרכב הוא כזה אשר עבר בדיקת תקינות ורק לאחר מכן לבצע את ההתקנה שלו ברכב ללא כל דאגה.

לחשמלאי רכב לצד אנשי מקצוע שמטפלים בתקלות במצברים יש את הבודק של המצברים לצד מטען מצברים במידה וזו הפעולה שנדרשת להפעלה מחדש. באופן הזה יודעים כי המצבר המשומש הוא תקין ואיתו יכולים לצאת לדרך אחרי שזה נבדק ואושר כנדרש.

התאמה אל הרכב היא הכרחית

חייבים להבין כי מצבר של רכב הוא לא בטרייה רגילה. ההתאמה של המצבר אל הרכב צריכה להיות לא פחות ממושלמת, כאשר אפשר לבדוק בקלות איזה סוג של מצבר מתאים לסוג הרכב הספציפי אפילו אם לא מבינים בכך דבר. יש אנשים שמעדיפים לרכוש מצבר משומש מבחינה שחוסכת עבורם כסף, וזה בסדר גמור, רק צריכים לוודא כי המצבר המשומש שאותו רוצים להתקין ברכב הוא כזה אשר מתאים בצורה מדויקת מבחינת הגודל שלו ומבחינה של מידת אמפר. יש גם פרמטרים נוספים שאותם צריכים לבחון, ולכן כדאי להכיר את הרכב היטב לפני שמכניסים אליו חלק חדש או משומש.

לסיכום, לא חייבים לשלם הרבה עבור רכישה של מצבר חדש של רכב עם הבדלים של מאות שקלים בין משומש לזה החדש, בייחוד כאשר ישנה תעשייה פורחת של מכירת מצברים משומשים שממנה יוצאים כל הנוגעים בעניין מרווחים. אולם, צריכים לשם לב אל כל הדברים שצוינו כאן, מכיוון שיכולים לחשוב כי חוסכים בכסף ובפועל גורמים יותר נזק מאשר מה שהיה קיים ברכב מלכתחילה.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן