מצבר חדש ולא מניע

מצבר חדש ולא מניע

לאחר התקנת מצבר חדש, מתניעים בדרך כלל בקלות את הרכב ונוסעים. אך יש מקרים שבהם לא מצליחים להתניע את הרכב למרות התקנת המצבר החדש.

מדובר במצב לא סביר ולא כל כך הגיוני ולכן נהגים רבים אינם מבינים מדוע זה קורה. חלק מהם גוררים את הרכב למוסך או מזמינים את איש השירות של המצברים שהתקין את המצבר.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

הסיבות לאי התנעת הרכב אינן נובעות תמיד מבעיה במצבר, לפעמים הדבר נובע מכל מיני ליקויים שאינם תמיד קשורים למצבר אלא לגורמים אחרים במנוע או ברכב בכלל.

יש כמה סיבות שעלולות לגרום לכך שהרכב אינו מניע:

בשלב ראשון יש לוודא עם איש מקצוע מיומן שיבדוק שהמצבר שהותקן מתאים לדגם של הרכב. מצבר שאמור להיות ברכב קטן או גדול יותר לא יבצע את העבודה הנדרשת ממנו ועלול אף לגרום נזק. אם אכן הותקן מצבר שאינו תואם, יש לשלוף אותו החוצה ולהתקין במקומו את המצבר המתאים. כדי להימנע ממצבים מסוג זה על הלקוח לבדוק את התאמת הדגם טרם ההתקנה כדי לא ליצור מצב שבו משלמים עבור שני מצברים.

מחובתו של מתקין המצברים להעניק ייעוץ מקצועי ולהמליץ ללקוח רק על דגם מתאים מבחינת גודלו לסוג הרכב. בעל הרכב אינו תמיד מבין בתחום זה והתקנת דגם שגוי זו הטעיה של הציבור, דבר שעלול ליצור גם עלויות מיותרות וגם נזקים למנוע.

כשהלקוח רוכש מצבר עליו לשאול כמה פעמים כי אכן המצבר הוא איכותי ותואם את הצורך ברכב הספציפי.

בכל מקרה, עדיף לרכוש אצל איש מקצוע המוכר ללקוח ושהוא סומך על הייעוץ המקצועי שלו.

כשקונים מצבר חדש, בודקים את תאריך הייצור שלו כדי לוודא שמדובר במצבר שיוצר לא מזמן ולא מדובר במצבר שקיים כבר זמן רב במוסך. על כל מצבר חדש יש הטבעה ברורה ויש לבדוק זאת לפני שמאשרים לטכנאי להתקין את המצבר. מי שהתקין מצבר חדש והאוטו לא מניע כדאי שיבדוק מה רשום על המצבר שהותקן כיוון שאולי מדובר במצבר ישן שהיה מונח זמן רב במוסך ולא במצבר חדש כפי שנאמר ללקוח.

אפשרות נוספת היא שלא בוצעה התקנה נכונה של המצבר, יש לבדוק את החיבורים ואת אופן ההתקנה ובמידת הצורך לתקן זאת ואולי לאחר מכן, אפשר יהיה להתניע את הרכב.

קיימים מצבים שלמרות החלפת המצבר הרכב אינו מניע כיוון שהייתה תקלה באלטרנטור אך הטכנאי לא עלה על התקלה והמליץ להחליף מצבר. במקרה כזה בודקים את מצבו של האלטרנטור, מבינים מהי התקלה האמיתית. בהתאם לחומרת הבעיה מטפלים באלטרנטור, מתקנים מה שנדרש או מתקינים אלטרנטור חדש.

מצבר חדש ולא מניע

רכישת מצבר חדש

חשוב לרכוש מצבר חדש מאיש שירות אמין או ממוסך מוכר אשר עוסק בתחום המצברים. קיימים כמה סוגים של מצברים איכותיים מאד בשוק הן תוצרת הארץ והן תוצרת חוץ ומומלץ לבחור דגם איכותי ומוכר.

היצרן מעניק תקופת אחריות ארוכה למצבר, בדרך כלל בין שנה לכמה שנים. ככל שתקופת האחריות היא ארוכה יותר, ברור ללקוח שהיצרן מאמין בטיב המוצר שלו ולכן אין ספק שמדובר במוצר מעולה.

שירות החלפת מצברים בדרכים

מומלץ להשתמש בשירות של טכנאי מצברים הנעים בדרכים ומגיעים ללקוח בכל מקום בו הוא נמצא.  מדובר בטכנאים מאד מנוסים, המבצעים עבודה זו כמה פעמים בכל יום כך שהם מאד מיומנים ובעלי ידע רב. הם מתקינים ברוב המקרים את המצבר הנכון לסוג הרכב.

לאור הידע הרב שלהם הם מצליחים לפתור גם בעיות סבוכות הדורשות יצירתיות במיוחד כשמדובר ברכבים ישנים שיש לפרק חלק מהדשבורד כדי להשלים את ההתקנה.

כשקוראים לטכנאים הללו הם מגיעים תוך פרק זמן קצר לכל מקום כך ששירות זה מייתר את הצורך להזמין גרר ולהסיע את האוטו למוסך. בשיטה זו גם העלות של התהליך כולו  הוא הרבה יותר זול ונוח.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן