נחש שנכנס לרכב- כך תתגוננו

נחש שנכנס לרכב- כך תתגוננו

אחד מבעלי החיים המרתיעים בטבע הוא הנחש. כאשר מדובר בנחש ארסי, מדובר ללא ספק בבעל חיים אשר מעבר לעובדה שהמפגש אתו איננו מהווה מפגש סימפטי, הלא שמדובר גם בבעל חיים אשר בכוחו להסב סכנה ממשית לאדם העומד מולו, במידה והוא מכיש אותו. ארס של נחש ארסי אשר חודר אל גוף האדם, מהווה סכנה לחייו של האדם ולכן, אין ספק שאף אדם לא מעוניין שיקרה בדרכו נחש כלשהו. על אף שאינם נחשים לא ארסיים שאינם מהווים סכנה עבור בני האדם, הרי שבהעדר הידיעה לגבי סוג הנחש, כדאי מאוד שלא לנסות לתפוס נחש הנקרה בדרככם באופן עצמאי, אלא לנקוט בכל כללי הבטיחות האפשריים וכמובן להזעיק את שירותיו המקצועיים של לוכד נחשים.

נחש שנכנס לרכב- כך תתגוננו

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

כיצד תמנעו ממפגש עם נחשים

עונת הקיץ החמימה מביאה את הנחשים לצאת ממקומות המסתור שלהם לצורך חיפוש אחר אוכל והזדווגות. בעוד שלא מעט מהנחשים מוצאים את הדרוש להם במרחבי הטבע הפתוחים, ישנם נחשים אשר מגיעים אל הסביבה העירונית. על מנת למנוע מנחשים להגיע אל חצר ביתכם או אל ביתכם, הרי שחשוב מאוד לשמור על ניקיון הבית, לתקן מכסי ביוב וצינורות ביוב חלולים או סדוקים על מנת שנחשים לא יחדרו דרכם אל הבית, להימנע מלאגור זבל או ציוד אשר לא באמת דרוש לכם בחצר הבית שלכם, באוטו או בתוך הבית. אין ספק שחשוב מאוד לבצע את כל הפעולות הרלוונטיות לצורך שמירה על סביבה נקייה שתמנע הגעה של נחשים אליה. אם בכל זאת נתקלתם בנחש כלשהו, לא משנה מאיזה סוג, חשוב מאוד שתדעו מה עליכם לעשות בו ברגע, על מנת להישמר עד כמה שניתן מהסכנה הנתונה בסיטואציה זו.

נחש שחדר אל הרכב שלכם- כך תתגוננו מפניו

אחת הסיטואציות המלחיצות ביותר שיכולה להיות היא להיכנס אל הרכב שלכם ולגלות בתוכו נחש. מדובר בחלל קטן, אשר השהייה בו יחד עם נחש מהווה ללא ספק סכנה, במידה ומדובר בנחש ארסי. לכן, חשוב מאוד שתדעו כיצד לנהוג במידה ונתקלתם בסיטואציה שבה ישנו נחש אשר חדר אל הרכב הפרטי שלכם. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא כמובן להתרחק. אין שום צורך שתנסו לתפוס או להשתלט על הנחש באופן עצמאי. אם אין לכם את הידע, היכולת, המקצועיות והכלים להתמודד עם לכידת נחשים, הרי שניסיון לתפוס את הנחש באופן עצמאי משמעותי להיחשף לסכנה משמעותית. במידה והנחש איננו יצא מהרכב, כדאי שתנעלו את הרכב, תסגרו את החלונות ופשוט תתרחקו מהמקום עד כמה שניתן. לאחר שתתרחקו, עליכם להתקשר אל לוכד נחשים מקצועי ומוסמך, אשר יגיע ללכוד את הנחש בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

כיצד בוחרים לוכד נחשים

אם אתם תוהים כיצד תבחרו לוכד נחשים אשר יגיע ללכוד את הנחש המצוי ברכב שלכם, הרי שראשית כל יש לוודא שהלוכד הוא לוכד בעל תעודה המסמיכה אותו לעסוק בתחום. מלבד זאת, כדאי לוודא שהלוכד אינו הורג את הנחש אלא משחרר אותו בטבע. כמובן שחשוב לבחור בלוכד נחשים זמין, אשר מגיב לכל פניה ולא משנה באיזה יום או באיזו שעה מדובר.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן