סוגי מצברים

סוגי מצברים

ישנם סוגים שונים של מצברים, אשר המכנה המשותף לכולם הינו בתפקוד שלהם – אספקה של אנרגיה חשמלית על מנת לצורך המערכת החשמלית בכלי הרכב שלנו, בין אם מדובר ברכב פרטי, משאית, קטנוע, אופנוע או טרקטורון. הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת ליצרניות המצברים הקיימות לייצר סוגים ומגוונים של מצברים – אז מה ההבדל ביניהם? ואיך נדע איזה מצבר הכי מתאים לנו?

מצבר התנעה

מצבר ההתנעה לכלי הרכב הינו המצבר הישן והטוב, כפי שכולנו מכירים. תפקידו של מצבר זה הינו לספק כוח חשמלי קצר טווח על מנת להתניע את הרכב, כאשר המצבר עצמו מטעין את עצמו בכל פעם מחדש. מצבר זה מצריך מאיתנו טיפול ותחזוקה מעת לעת, כמו בדיקה של כמות המים ומילוי מים מזוקקים במידת הצורך. מצברים אלו יספקו אותנו לתקופת זמן הנעה בין שנתיים לבין ארבע שנים, תלוי בקיבולת החשמלית של הרכב כמו גם בשימוש שלנו. את מצברי ההתנעה נוכל למצוא בגדלים שונים ובטווחי הספק חשמלי שונים הנמדדים באמפר, אשר לכל כלי רכב יש את האמפר המתאים לו.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

מצבר ג’ל

מצבר הג’ל נחשב מסוג המצברים החדשים יותר, אשר היתרון הגלום בהם הינו בפטור מהצורך בתחזוקה. במצברים אלו אין כל צורך לבדוק מים או למלא מים מזוקקים מאחר והם פועלים על תצורה של תמיסת ג’ל. גם את מצברי הג’ל נוכל למצוא בגדלים שונים ובהספקים חשמליים שונים, בהתאם לצרכים של כלי הרכב שלנו.

מצבר פריקה עמוקה

מצברים אלו דומים בתכונות שלהם אל מצברי ההתנעה המסורתיים אבל ניחנים בהבדל אחד, הם מסוגלים לעמוד בפריקה עמוקה של קיבולת החשמל, כך שאורח החיים שלו מצבר זה יהיה לרוב ארוך יותר. מצברי פריקה עמוקה יתאימו בעיקר לכלי רכב חשמליים כמו קלנועיות או עגלות גולף.

התאמת סוג המצבר

מאחר וישנם סוגי מצברים שונים ההתאמה של המצבר אל כלי הרכב שלנו צריכה להיות אבסולוטית, כלומר, מלאה ובהתאם לדרישות המפרט הטכני של כלי הרכב שלנו. מעבר למפרט הטכני הרי שישנן יצרניות מצברים שונים, הן ממותגים מקומיים המיוצרים בישראל והן ממותגים בינלאומיים. עם כך – כיצד נוכל לדעת איזה מצבר מתאים לנו?

  • התאמת המפרט הטכני של המצבר אל כלי הרכב שלנו
  • התאמת גודל המצבר אל תא המנוע של כלי הרכב
  • אורח החיים של המצבר אל מול השימוש שלנו בכלי הרכב
  • אחריות על המצבר
  • תקציב

בחינה של כלל הפרמטרים הללו תוכל לסייע לנו ולבחור במצבר המתאים ביותר עבור כלי הרכב שלנו. בכל מקרה בו יש לכם ספק, תמיד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום על מנת להבין את היתרונות ואת החסרונות של כל מצבר. כמו כן, חשוב להתקין את המצבר בצורה מדויקת ונכונה. במרבית מן המקומות תוכלו לרכוש את המצבר החדש וליהנות משירות התקנה מקצועי.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן