כדאי להכיר: פירוק רכבים

בשנים האחרונות עולה המודעות בכל מה שקשור לאיכות הסביבה, שמירה על האוזון במגוון של תחומים כאשר אחד התחומים המדוברים הוא תחום פירוק הרכבים. מה זה פירוק רכבים, מתי זה יכול לעזור ומה היתרונות? על כך בפוסט הבא.

אז פירוק רכבים הוא בעצם שירות שכשמו כן הוא – מפרקים את הרכב ושולחים את החלקים השונים למחזור ברזל. את הרכיבים שעדיין או עובדים או שווה לתקן מעבירים למוסכים למטרה של חלקי חילוף עבור רכבים אחרים שכן נמצאים בשימוש.

השירות מתאים לרכבים שנחשבים מאוד ישנים וכבר אי אפשר להעלות אותם על הכביש מכל מיני סיבות בין אם זה סיבות מכאניות, בין אם כי פשוט אי אפשר לחדש את הטסט לרכב, בין אם הבעלים לא יכול עוד לחדש את הרישיון שלו מסיבות בריאותיות ובין אם הרכב עבר תאונת דרכים קשה מה שמונע נהיגה מחודשת בו.

כדאי להכיר: היתרונות של פירוק רכבים

  • משמש רכבים אחרים לחלקי חילוף
  • משמש למטרת מחזור ולכן תורם למאזן האקולוגי
  • חוסך כסף לבעלים, במקום שהרכב יעמוד סתם כך, ממירים את הערך שלו בכסף
  • מונע זיהום של הסביבה. רכבים שעומדים סתם כך ללא שימוש, תוספים מקום ומזהמים את הסביבה
  • יש רכבים שפשוט חבל על הזמן שמשקיעים בניסיון לתקן אותם. הם חוזרים כל שני וחמישי למוסך וסתם מהווים מטרד תברואתי ואפילו מסכנים את הנהג עצמו ואת הנהגים האחרים שעל הכביש.

חברת P.R.K מתמחה בשירות פירוק רכבים ונשמח לסייע לכם במתן ייעוץ ושירות מקצועי ושקוף לאורך כל הדרך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו או בטלפון 052-9095458 ואנו כבר נסביר לכם הכל טלפונית, נשלח נציג מטעמנו במידת הצורך, נקבע את שוויו של הרכב לפי קריטריונים המוגדרים בחוק ואם הרכב שלכם אכן מתאים לפירוק אפילו נשלח גרר כדי להעבירו למגרש הגריטה. ככה שאתם פשוט רק צריכים להרים את הטלפון ומשם הכל כבר ממש פשוט ומהיר.

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!
מלך המצברים

Latest posts by מלך המצברים (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *