מצבר 100 אמפר

מצבר 100 אמפר

כשהמצבר ברכב מתרוקן, חייבים להתקין מצבר חדש במקומו כדי להמשיך ולנהוג ברכב. קיימים כמה סוגים של מצברים בכמות משתנה של אמפרים, אשר כל אחד מהם מתאים לדגמים של מכוניות מסוימות.

מצבר 100 אמפר

אחד מסוגי המצברים הנמכרים ביותר הוא של 100 אמפר המתאים לרכבים כמו פיאט, פיג’ו, מרצדס ואחרים.

מצבר לרכב במחיר משתלם? צרו קשר עכשיו!

052-9095441

עקב איכותו הגבוהה מעניק היצרן ללקוחות אחריות של שנתיים על תקינותו של המוצר.

נתונים טכניים – גובה 175 רוחב 175 אורך 353.

מצבר פריקה עמוקה 100Ah  מורכב ברכבים, מתאים גם לכלי שיט שונים, במות הרמה של מנופים חשמליים, מלגזות, מכונות קרצוף ושטיפה, מערכות גיבוי, כסאות נכים, רכבי גולף, מערכות תאורה ניידת ועוד.

המצבר העמיד העובד ב- 12 וולט, מכיל חומר ג’ל יבש אטום שאינו פולט גזים ואינו מצריך פעולות תחזוקה מעת לעת כמו במצברים הישנים. ייחודו של מצבר זה הוא פעילותו המלאה בכל מצב גם אם לא נהגו ברכב במשך כמה חודשים, הרכב מניע ללא כל בעיה.

התקנת המצבר

במקרה של תקלה ברכב וחשד כי מדובר במצבר שהתרוקן, מנסים להתניע את הרכב באמצעות כבלי התנעה. אם הרכב התניע ואפשר לנסוע אתו, אפשר להגיע ולהתקין את המצבר במוסך העוסק בחשמלאות רכב או לחילופין להזמין טכנאי מצברים שיגיע למיקום שבו נמצא הרכב.

הגעת טכנאי לשטח היא אופציה נוחה מאד ובמקרים שהנהג לא הצליח להתניע, היא חוסכת את הצורך בהזמנת גרר שיוביל את הרכב למוסך ושם יחליפו מצבר. זהו בזבוז גם של זמן וגם של כסף ולכן האופציה של הזמנת טכנאי היא האופציה המועדפת.

איש השירות בוחן את מצבו של המצבר ואם הוא מבין שאכן המצבר התרוקן ויש להתקין מצבר חדש במקומו הוא שולף אותו ומתקין במקומו מצבר מתאים. הטכנאי מביא אתו מצבר בדגם ובגודל המתאים לסוג הרכב כך שתהיה התאמה מלאה, התקנה של מצבר שאינו תואם תיצור בעיה בהתנעה.

לאחר ההתקנה, הנהג מנסה כמה פעמים להתניע את הרכב כדי לוודא שהכול פועל כיאות. כך תוך פרק זמן קצר מאד הטכנאי הגיע, החליף מצבר(,)חזר למוסך והנהג יוצא גם הוא לדרכו ולשגרת יומו.

איש השירות המיומן מבצע את המלאכה במקצועיות רבה. קיימים מקרים יוצאי דופן אשר בהם יש צורך לפרק את כל הדשבורד כדי לפנות את מלוא המקום הנחוץ לצורך מיקומו של המצבר בדיוק בשטח שהוקצה לכך. לאחר שהטכנאי מוודא שהמצבר עובד כיאות הוא מרכיב חזרה את הפאנל של הדשבורד על כל רבדיו.

סוגים שונים של מצברים

קיימים כמה סוגים של מצברים, חלקם מיוצרים ברחבי העולם וחלקם בישראל. רוב המצברים הם איכותיים מאד ולכן נמכרים בכמויות גדולות יחסית ברחבי הארץ. היצרן מעניק לכל מצבר אחריות מינימלית בת שנתיים. חלק מהיצרנים מעניקים תקופה ארוכה יותר זאת לאור האימון הרב בטיבו המעולה של המוצר.

כדי ליהנות מפעילותו של המצבר לאורך זמן, חשוב להטעין אותו תוך כדי הנסיעה. מהלך מסוג זה קורה באופן טבעי בנסיעות ארוכות מחוץ לעיר. המצבר מבצע את הטעינה הנדרשת וממשיך בנסיעה רגילה. מי שנוסע בעיקר בתוך העיר לא מגיע לטעינה הנדרשת ולכן לעתים פרק הזמן שבו המצבר ישרת את הנהג יהיה מעט קצר יותר.

רכישת מצבר 100 אמפר

בין המצברים האיכותיים ביותר קיים מצבר 100 אמפר של יצרנים שונים כמו בוש. מצבר זה הוא אחד הטובים בעולם ולכן היבואן דואג שיהיה מלאי זמין במחסנים לאורך כל השנה לשימוש של ציבור הנהגים.

מלך המצברים

מלך המצברים

מלך המצברים מבצעים החלפת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב. אך כיצד תדעו אם אתם צריכים והחליף, ואיך בוחרים מצבר לרכב? מלך המצברים לשירותכם!

רוצה להגיד משהו? זה הזמן :-)

אולי גם אלו יעניינו אותך...

מלך המצברים

אנו במלך המצברים דואגים לתת את השירות הכי טוב והכי מהיר שאפשר, עם פריסה רחבה בכל הארץ לשירות של מצברים עד הבית.

יכול לעניין אותך...

אנו עובדים עם המצברים הטובים בשוק

מצברי שנפ

12 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי ורטה

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח
מומלץ

מצברי סטארטאפ

18 חודשי אחריות | החל מ- 480 ש"ח

מצברי בוש

24 חודשי אחריות | החל מ- 550 ש"ח

מצברי EFB

20 חודשי אחריות
מומלץ

מצברי AGM

24 חודשי אחריות
Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן